MÓJ TALENT – MÓJ ROZWÓJ – MOJA SZANSA 18 – 22.10.2023 Ostrów Mausz

NAZWA ORGANIZACJI:
Stowarzyszenie Rehabilitacyjno – Sportowe „Szansa – Start Gdańsk”
ul. Puszkina 8/1A
80-233 Gdańsk

MÓJ TALENT – MÓJ ROZWÓJ – MOJA SZANSA
cykliczne warsztaty kulturalne (plastyczne) dla osób niepełnosprawnych
18 – 22.10.2024 Ostrów Mausz

Beneficjenci warsztatów będą brać udział w zajęciach plastycznych, które umożliwią prezentację talentu oraz rozwój zainteresowań osób niepełnosprawnych. Podczas dedykowanych im warsztatów uczestniczące w nich osoby nabiorą pewności i wiary, że poprzez swoją aktywność w dziedzinie plastyki wciąż są w stanie być samodzielnymi i tymi umiejętnościami dzielić się z innymi. Za główny cel przyjęliśmy w ramach tych zajęć wydobycie i wzmocnienie wśród uczestników warsztatów ich mocnych stron i zasobów.
Warsztaty prowadzić będzie wykwalifikowana kadra specjalistów – plastycy oraz animator czasu wolnego/rekreacji. Nad bezpieczeństwem uczestników warsztatów czuwać będzie obsługa medyczna.
Podczas trwania warsztatów obecny będzie także koordynator projektu, odpowiedzialny za ich przebieg zarówno na płaszczyźnie merytorycznej jak i organizacyjnej.
Warsztaty odbywają się w Ośrodku Szkoleniowo – Rehabilitacyjnym MAUSZ, w miejscowości Ostrów Mausz 12, województwo pomorskie, powiat kartuski, gmina Sulęczyno.
Warsztaty rozpoczynają się w środę 18.10.2023 r., kończą w niedzielę 22.10.2023 r. Zapraszamy w środę od godz. 16 (zakwaterowanie, rozpakowanie). Warsztaty są bezpłatne, współfinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
Na zgłoszenia czekamy do 15.10.2023 r.
Decyduje kolejność zgłoszeń.

ZAPRASZAMY!!!!!!!

Skip to content