Close

MÓJ TALENT – MÓJ ROZWÓJ – MOJA SZANSA

 

NAZWA ORGANIZACJI:
Stowarzyszenie Rehabilitacyjno – Sportowe „Szansa – Start Gdańsk”
ul. Puszkina 8/1A
80-233 Gdańsk
Koordynator projektu: Karolina Pacholska 502/544/530
e-mail: carla@vp.pl

 

cykliczne warsztaty kulturalne (muzyczne) dla osób niepełnosprawnych
09.09.2020 – 13.09.2020 Ostrów Mausz

 

Beneficjenci warsztatów będą brać udział w zajęciach muzycznych, które umożliwią prezentację talentu oraz rozwój zainteresowań osób niepełnosprawnych. Podczas dedykowanych im warsztatów uczestniczące w nich osoby nabiorą pewności i wiary, że poprzez swoją aktywność w dziedzinie muzyki wciąż są w stanie być samodzielnymi i tymi umiejętnościami dzielić się z innymi. Za główny cel przyjęliśmy w ramach tych zajęć wydobycie i wzmocnienie wśród uczestników warsztatów ich mocnych stron i zasobów. Warsztaty prowadzić będzie wykwalifikowana kadra specjalistów – muzycy oraz animator czasu wolnego/rekreacji. Nad bezpieczeństwem uczestników warsztatów czuwać będzie obsługa medyczna.
Podczas trwania warsztatów obecny będzie także koordynator projektu, odpowiedzialny za ich przebieg zarówno na płaszczyźnie merytorycznej jak i organizacyjnej.
Warsztaty odbywają się w Ośrodku Szkoleniowo – Rehabilitacyjnym MAUSZ, w miejscowości Ostrów Mausz 12, województwo pomorskie, powiat kartuski, gmina Sulęczyno.
Warsztaty rozpoczynają się w środę 09.09.2020 r., kończą w niedzielę 13.09.2020 r. Zapraszamy w środę od godz. 16 (zakwaterowanie, rozpakowanie). Warsztaty są bezpłatne.

Na zgłoszenia czekamy do 28.08.2020 r

ZAPRASZAMY!!!!!!!