Skontaktuj się z nami:
58 30 000 08

Mistrzostwa Polski w Pływaniu 16 – 18.03.2018 Bydgoszcz

Sportowcy reprezentujący barwy „Szansy – Start Gdańsk” owocnie rozpoczęli tego roczny sezon sportowy.
Zawodnicy sekcji pływania zdobyli 29 pierwszych, 8 drugich i 8 trzecich miejsc na Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów w Pływaniu Osób Niepełnosprawnych Ruchowo.

Indywidualne oraz drużynowe osiągnięcia zawodników sekcji pływania:

ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW W PŁYWANIU
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH RUCHOWO 16 – 18.03.2018 Bydgoszcz

Patryk Karliński kat.20-23 lat S10

50 m stylem dowolnym – 1 miejsce
100 m stylem dowolnym – 1 miejsce
200 m stylem dowolnym – 1 miejsce
50 m stylem motylkowym – 1 miejsce
100 m stylem motylkowym – 1 miejsce
50 m stylem grzbietowym – 1 miejsce
Klasyfikacja za style pływackie:
Styl dowolny – 1 miejsce
Styl grzbietowy – 2 miejsce
Styl motylkowy – 2 miejsce

 

Jadwiga Dargacz kat.20-23 lat S8

50 m stylem dowolnym – 2 miejsce
100 m stylem dowolnym – 2 miejsce
50 m stylem grzbietowym – 2 miejsce
50 m stylem klasycznym – 1 miejsce
Klasyfikacja za style pływackie:
Styl klasyczny – 3 miejsce
Styl grzbietowy – 3 miejsce

Nikola Kacik kat.16-19 lat S8

50 m stylem dowolnym – 1 miejsce
100 m stylem dowolnym – 1 miejsce
200 m stylem dowolnym -1 miejsce
400 m stylem dowolnym – 1 miejsce
100 m stylem grzbietowym – 1 miejsce
Klasyfikacja za style pływackie:
Styl grzbietowy – 1 miejsce
Styl dowolny – 3 miejsce

Michał Przybyszewski kat.16-19 lat S10

50 m stylem dowolnym – 4 miejsce
100 m stylem dowolnym – 4 miejsce
50 m stylem grzbietowym – 5 miejsce
100 m stylem grzbietowym – 4 miejsce
50 m stylem motylkowym – 4 miejsce

 

Nadia Kardasz kat.13-15 lat S10

50 m stylem klasycznym – 1 miejsce
100 m stylem klasycznym – 1 miejsce
50 m stylem dowolnym – 3 miejsce
50 m stylem grzbietowym – 3 miejsce
Klasyfikacja za style pływackie:
Styl klasyczny – 1 miejsce

Patrycja Turczyn kat.13-15 lat S10

 50 m stylem dowolnym – 2 miejsce
100 m stylem dowolnym – 1 miejsce
200 m stylem dowolnym – 1 miejsce
400 m stylem dowolnym – 1 miejsce
50 m stylem grzbietowym – 2 miejsce
100 m stylem motylkowym – 1 miejsce
Klasyfikacja za style pływackie:
Styl dowolny – 1 miejsce
Styl motylkowy – 1 miejsce
Styl grzbietowy – 2 miejsce

Gabriel Stańkowski kat.13-15 lat S9

50 m stylem dowolnym – 1 miejsce
100 m stylem dowolnym – 1 miejsce
50 m stylem motylkowym – 1 miejsce
50 m stylem grzbietowym – 1 miejsce
Klasyfikacja za style pływackie:
Styl dowolny – 3 miejsce

 

  Sztafeta 4 x 50 m stylem zmiennym kobiet  1 miejsce
 Jadwiga Dargacz, Nadia Kardasz, Patrycja Turczyn, Nikola Kacik

  Sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym kobiet  1 miejsce
 Jadwiga Dargacz, Nadia Kardasz, Patrycja Turczyn, Nikola Kacik

Fotorelacja:


Zarząd Stowarzyszenia oraz sympatycy sportu niepełnosprawnych życzą naszym zawodnikom kolejnych sukcesów oraz utrzymania formy na pozostałą część sezonu.